در حال بارگزاری ...
  • خانه
  • درباره چارسو آرت

 

خرید به روشی نوین

روزگاری خرید تنها یک روش داشت ، مراجعه به یک فروشگاه محلی ، توجه به توصیه فروشنده و یا دوستان ، انتخاب یک کالا ، پرداخت وجه و دریافت کالای انتخابی. این مدل خرید به مرور زمان تغییر کرد ، مشتریان می توانستند از طریق تلفن ، روزنامه ، تبلیغات تلوزیونی و … به توضیحات فروشنده کالا توجه کنند و محصول را انتخاب کنند. با گذشت زمان و فراگیر شدن بستر اینترنت ، شیوه ای جدید در امر ارائه محصولات تحت عنوان فروش آنلاین مورد توجه قرار گرفت ، این روش خرید ، مزایای بسیار زیادی نسبت به خرید فیزیکی کالا دارد ، خریدار در این روش نیازی به توصیه فروشنده ندارد و خود به تنهایی می تواند با داشتن انتخاب های فراوان بهترین تصمیم را بگیرد و نسبت به نیاز خود خرید کند. می تواند محصولات مشابه را در کنار هم قرار دهد و به مقایسه محصولات بپردازد و از نظرات سایر خریداران بهره ببرد و محاسن و معایب محصول را از مصرف کننده که به صورت بی طرفانه اضهار نظر می کند بشنود. این شیوه خرید در وقت و هزینه شما صرفه جویی می کنید ، به صورتی که شما دیگر نیاز نیست که به صورت فیزیکی به دنبال کالای مدنظر خود بگردید و با جستجویی ساده می توانید محصول خود را پیدا کنید و تمامی قیمت های موجود در بستر اینترنت را در کنار هم قرار دهید و از فروشگاهی با بهترین قیمت خرید کنید.

 

چارسو آرت چیست ؟

پیرامون توضیحات مطرح شده در بالا ، چارسو آرت نیز از این روند مستثنی نیست ، افراد موسس چارسو آرت نیز این روند را در زمینه فروش کالا و خدمات طی کرده اند. از فروش فیزیکی کالا تا به امروز را موسسین چارسو آرت آمده اند و با دانش و تجربه ، چارسو آرت را تاسیس کرده اند و اهدافی را برای خود ترسیم. اهداف کلی چارسو آرت بر اساس سیاست برد-برد بین سایت و خریدار بنا شده است. چارسو آرت سعی دارد تا سیاست هایش در زمینه فروش و ارائه محصولات به صورتی باشد که خریدار در وحله اول آگاهی کامل از محصولی که قصد خرید آن را دارد پیدا کند و در مرحله دوم بهترین قیمت را پیش روی خود داشته باشد و در مرحه آخر همان محصولی را که انتخاب کرده است با بهترین کیفیت تحویل بگیرد. در راستای این سیاست ها چارسو آرت سعی می کند که هرروز بهتر از دیروز باشد ،  معرفی محصولات از برترین و با کیفیت ترین برندها ، تولید محتوای تخصصی و بی طرفانه ، ارائه بهترین و رقابتی ترین قیمت از مهترین وظایف چارسو آرت است. در چارسو آرت سعی می شود که هر روز ابزارهای آنلاین بیشتری جهت ارائه محصولات در اختیار کاربران قرار بگیرد ، تا سهولت مقایسه و انتخاب آگاهانه محصولات بیشتر شود. مسائل مطرح شده  بخش کوچکی از وظایفی است که چارسو آرت خود را ملزم به اجزای آن می داند. تمامی تلاش چارسو آرت برای راحتی و رفاه همراهان چارسو آرت می باشد.

چارسو آرت این تعهد را می دهد که در تمام اقدامات خود ، رضایت کاربران و خریداران را در اولویت قرار دهد و از هیچ تلاشی در این زمینه کوتاهی نکند.

 

تمام این مباحث محقق نخواهد شد ، مگر با همراهی و کمک تمامی شما ، پس کنار ما باشید.

 

دسته بندی ها
رنگ و مدیوم
طراحی
قلمو و پالت
کاغذ و مقوا
بوم و سه پایه
مجسمه سازی
هنرهای تزئینی
معماری و مهندسی
برند