در حال بارگزاری ...

ارسال و تحویل کالا

در راستای شفافیت در خصوص نحوه ارسال سفارشات مشتریان عزیز و سهولت استفاده از خدمات فروشگاه چارسو نکاتی را در ذیل به عرض میرسانیم:

قواعد کلی ارسال

تمامی سفارشات پس از نهایی شدن خرید و پرداخت در فرآیند بسته بندی و توزیع انبار چارسو قرار می گیرند.
تیم بسته بندی چارسو تمامی تلاش خود را در راستای بسته بندی مطمئن کالا به کار می بندد تا رضایت خاطر شما مشتریان عزیز را بابت تحویل سالم و بدون نقص کالا فراهم آورد.
ارسال کالا صرفا در روز های کاری انجام می پذیرد و سفارشاتی که در ایام تعطیل ثبت شده باشند در اولین روز کاری پس از آن ارسال خواهند شد.
تمامی سفارشاتی که در روز های کاری ثبت می شود یک روز پس از نهایی شدن آن ارسال می گردند.
ارسال کالا هر روز کاری پیش از 12 ظهر از انبار چارسو انجام می پذیرد.

ارسال شهر اصفهان

سفارشات مربوط به شهر اصفهان از طریق پیک توزیع می گردد و هزینه دریافت شده مربوط به ارسال از طریق پیک به تمام نقاط شهر اصفهان است.
چنانچه مشتریان عزیز به اشتباه هزینه های مربوط به شهر اصفهان و ارسال با پیک را انتخاب نمایند مرسوله آنها تا زمان تسویه نهایی ارسال نخواهد گردید و مسئولیت تاخیر آن بر عهده مشتری خواهد بود.

ارسال سایر نقاط ایران

سفارشات مربوط به سایر نقاط ایران از طریق پست پیشتاز شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ارسال می گردد و هزینه ی دریافت شده از شما شامل هزینه های بیمه کالای شما، هزینه پست و مالیات مربوط به ارسال است و طبق ادعای شرکت پست مرسولات بین 3 تا 7 روز کاری به مشتریان تحویل داده خواهد شد.
البته به دلیل شرایط کرونایی تمامی ارسال ها طبق اعلام شرکت پست به دلیل اضافه شدن روند ضد عفونی مرسولات با تاخیر انجام می پذیرد.
چنانچه حجم بسته شما بزرگتر از حد استاندارد باشد و امکان ارسال آن از طریق پست پیشتاز نباشد بسته شما با هماهنگی از طریق شماره های درج شده در صفحه تماس با ما با مشتری از طریق تیپاکس ارسال خواهد شد.
بدیهی است هزینه واریزی مربوط به پست به پیک مرسوله شما تا دفتر تیپاکس اختصاص خواهد یافت و هزینه تیپاکس زمان تحویل به شما و از طریق تیپاکس اعلام خواهد شد. 
در خصوص هزینه شاسی MDF (جهت بسته بندی) برای بسته بندی برخی از کالا و اطمینان از صحت دریافت سالم کالای خریداری شده از سوی شما مشتریان عزیز به بسته های شما اضافه خواهد شد.

نکات مهم در خصوص تحویل کالا از مامور پست و تیپاکس

کلیه مرسوله های پستی فروشگاه چارسو به صورت سالم بسته بندی شده و در زمان تحویل کالا از مامور پستی مشتری موظف است از صحت و سلامت بسته خود اطمینان حاصل نمایید و در صورت مخدوش بودن از دریافت آن اجتناب نمایید.
در صورتی که مرسوله شما از طریق پست ارسال گردید می توانید از طریق بخش رهگیری مرسوله های پستی در زیر از وضعیت بسته خود مطلع شوید.
پیگیری مرسولات پستی
در صورتی که مرسوله شما از طریق تیپاکس ارسال گردید می توانید از طریق بخش رهگیری مرسوله های تیپاکس در زیر از وضعیت و هزینه ارسالی بسته خود مطلع شوید.
پیگیری مرسولات تیپاکس

دسته بندی ها
رنگ و مدیوم
طراحی
قلمو و پالت
کاغذ و مقوا
بوم و سه پایه
مجسمه سازی
هنرهای تزئینی
معماری و مهندسی
برند